Şifacılar başkalarının hastalıklarını veya duygularını mı alıyor

kutsalRuh

Minik Işık
Bioenerji uzmanı olan kişiler karşısındaki danışanlarının negatif duygularını alırlar mı ? Hatta hastalığını aldıklarını bile duydum. Çevremde yaşayanlar var ben sadece duygusal durumlarını alıyorum. Üzüntü, acı, huzursuzluk, mutsuzluk gibi duyguları bana geçiyor gibi seans yapınca bu konudaki düşünceleriniz neler ?

Bir çok şifacı topraklanmayı bilmez veya yanlış bilir. Bu yüzden bioenerji uzmanları maalesef kendileri de hastalanabiliyor. Ruhsal veya bedensel hastalıklar kapabilir yorgunluk olabilir. Bu sebeple mutlaka uzman kişilerce yapılmalı.

Çok gördüm karşıdakinin duygularını veya ruhsal durumunu kendine çektiğini söyleyen.

Bioenerji uzmanlarının karşılaştığı bu tür deneyimler oldukça yaygındır ve seanslar sırasında danışanın negatif duygularının veya enerjilerinin etkilerini hissedebilirler.
Bu durum, kişinin kendi enerjisini koruma ve yönlendirme becerisiyle ilişkilidir. Bioenerji uzmanları, seans sırasında kozmik enerjiye bir kanal olur. Enerji transferi sırasında danışanın negatif enerjisini birebir alma riskini azaltmak için doğru teknikler kullanmak önemlidir.
Bu teknikleri bilmeyen veya topraklanmayı bilmeyen kişiler genelde karşıdakinin hastalığını veya ruh halini aldığını söyler.

Bioenerji uzmanlarının karşılaştığı bu tür deneyimler oldukça yaygındır ve seanslar sırasında danışanın negatif duygularının veya enerjilerinin etkilerini hissedebilirler.
Bu durum, kişinin kendi enerjisini koruma ve yönlendirme becerisiyle ilişkilidir. Bioenerji uzmanları, seans sırasında kozmik enerjiye bir kanal olur. Enerji transferi sırasında danışanın negatif enerjisini birebir alma riskini azaltmak için doğru teknikler kullanmak önemlidir.
Bu teknikleri bilmeyen veya topraklanmayı bilmeyen kişiler genelde karşıdakinin hastalığını veya ruh halini aldığını söyler.
Teşekkür ederim, verdiğiniz bilgiler gerçekten çok faydalı oldu. Kendimi korumak için enerji dengeleme ve topraklama tekniklerini araştırmaya başlıyorum. Meditasyon ve diğer korunma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Bu süreçte uygulayabileceğim belirli teknikler veya önerebileceğiniz kaynaklar var mı?

Geri