Bioenerji Yaptıranların Yorumları ve Deneyimleri

Kahin Venüs

Büyük Işık
Bioenerji, vücutta enerji dengesini sağlayarak fiziksel ve ruhsal sağlığı iyileştirmeye yardımcı olan alternatif bir şifa yöntemidir.

Bu forumda, bioenerji seanslarına katılan kişilerin yaşadıkları deneyimleri ve paylaştıkları yorumları bulabilirsiniz.
Bioenerji yaptıranlar, seanslardan sonra hangi değişiklikleri fark ettiklerini, nasıl hissettiklerini ve şifa sürecinin onlar için nasıl işlediğini anlatıyor. Bioenerji seanslarına ilgi duyanlar için bu yorumlar, deneyimlerin bir yol haritası olabilir.

Siz de bioenerji seanslarından sonra yaşadığınız deneyim ve yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ilk ben yazayım o halde 😄

seans sırasında inanılmaz şeyler yaşadım uyuşmalar vücudumun her yerindeydi sanki tüm enerji kanallarım açılıyordu gözlerimi kapattığımda kendimi masmavi bir gökyüzünde bembeyaz bir bulutun üstünde süzülürken gördüm
Anlatamam öylesine huzurlu bir duyguydu bir ara belimdeki ağrı inanılmaz derecede şiddetlendi sanki biri düğmeye basmış gibi bir an o kadar çok acıdı ki beni yerime mıhladı ama sonra birden hafiflemeye başladı ve anında geçti o anda içimden dedim ki geçti işte şifa geldi seansın sonunda hiç olmadığım kadar hafif ve rahatlamış hissediyordum

Ben de yaptırdım böyle ayaklarımdan başıma kadar ılık bir rüzgar esti sanki. Sonra göz kapaklarım çok kıpırdandı. Uyumuşum uyandığımda sağ ayağındaki ağrı geçmişti hiç ağrımadı ondan sonra çok teşekkür ederim

Bioenerji seansı yaptırdım ve uzaktan gerçekleştirildi. İlk başta nasıl bir etki hissedeceğimi bilmiyordum ama seans sırasında vücudumda hafif bir sıcaklık hissettim.

Sanki içimde bir enerji dolaşıyordu. Özellikle seansın bitiminden sonra daha rahatlamış ve hafiflemiş hissettim.
Zihnimdeki karışıklık azaldı sanki daha sakin ve huzurlu oldum. Birkaç gün boyunca kendimi daha enerjik hissettim bazı ağrılarım azaldı.
Şifa süreci herkes için farklı olabiliyor ama bende bu etkileri görmek güzel oldu.

Ben dünyadan uzaklaştım resmen ve çocukluğumu gördüm. Baya etkilendiim seans bittiğinde uyumuşum uykudan uyandım yaşadığım olumsuzlukların hepsi silinip gitmişti onur hocama çok teşekkür ediyorum bu yüzden. Beni yükümden kurtardı omuzlarımdan attım. Fiziksel bir sorunum yok çok şükür zihnimde oluşan dengesizliklerin hepsi gitti bir sonraki seansı beklyorum çok teşekkür ederim emekleri için. Herkese şifa olsun

Geçtiğimiz günlerde uzaktan bir bioenerji seansı yaptırdım, özellikle uzun zamandır çektiğim sinir sıkışması ve siyatik ağrıları için. Açıkçası başta uzaktan yapılacak bir seansın nasıl işe yarayacağını merak ediyordum, ama sonuçlar beni gerçekten şaşırttı.

Seans başladığında, vücudumda hafif bir ısınma ve rahatlama hissettim. Sanki enerjinin benden geçtiğini ve ağrıyan bölgelerime yayıldığını fark ettim. İlk seanstan sonra bile ağrılarımda ciddi bir azalma hissettim

Özellikle siyatik ağrısı, günlerdir beni zorlayan bir durumdu ama seans sonrası oturmak ve yürümek çok daha rahat oldu. Sinir sıkışması ise sanki o bölgedeki baskı hafiflemiş gibi bir rahatlama getirdi.

Uzaktan yapılan bir çalışma olmasına rağmen, seansın gücü ve etkisi gerçekten inanılmazdı. Artık sadece fiziksel bir iyileşme değil, zihinsel olarak da daha dengede hissediyorum. Bioenerjinin bu kadar güçlü olabileceğini hiç düşünmemiştim, ama şifa arayan herkese kesinlikle tavsiye ederim

Geri