bioenerji uzmanı

Bioenerji Uzmanı

Onur CEYLAN

Negatiflerle (çevresel ve kişisel) dolu bu dünyada insan bedeni, ruh bedeni arasındaki bağlantıyı kurabilen kişidir Bioenerji Uzmanı.

Ben de, yedi yıldan uzun bir süredir bioenerji üzerine çalışan bir uzman olarak, bu gizemli enerjinin derinliklerini keşfetmeye devam ediyorum. Farklı bir boyut, karmaşık yapıdaki canlıların enerji bedenlerini inceliyorum. Artık kendimi gördüğüm yer, hissettiğim yer çok farklı. 

Ancak ilgim sadece bana ait değil; ailemin kökleri, şifacılık geleneğine uzanıyor. Büyüklerim, geçmişte şifacılıkla uğraşırken, ben de onların izinden gidiyorum, ancak modern dünyanın bilimsel bakış açısını da ekleyerek.

Bioenerji denilen bilim, evrendeki her şeyin bir enerji alanı olduğu temeline dayanır. Canlılar da bu enerji alanlarından biridir ve bedenimizdeki enerji akışı, sağlık ve mutluluk seviyelerimizi etkiler. Bioenerji uzmanları, bedenimizdeki bu enerji akışını dengelemek için çeşitli teknikler kullanır.

İyilik nedir?

Bir kimsenin karşılık beklemeden kendinden (bilgi, zaman, güç) feragat ederek karşıdakine yardımcı olması halidir. Benim yolum iyilik ve şifa yolu olduğuna inanıyorum. 

Kendini mutlak iyiliğe adayan kişilerdenim.

Yapılan seanslar

Bir çok hastalığı olan kişilere tedavi uyguladım. Başarılı, hayret edici bir çok sonuç aldık. Özellikle otizm çocuklara çalışarak iletişimi daha kuvvetli, eğitime açık, ailesi ile uyum içinde olduğu geri dönüşleri aldım. Kanser hastaları, psikolojik hastalıkların bir çoğu ve ağrı tedavilerinde bulundum. Sadece ellerimi koyarak dokunarak iyileşen yaralar, kistler ve sinir sıkışmaları geçti.

Uzaktan seanslar

Kendimi uzaktan seanslarda daha çok geliştirdim. Çünkü enerji bedenim yoğunlaşarak artık dolaşabiliyor farklı yerlerde. Kulağa bilim dışı gelse de bu özelliğimi çok seviyor ve geliştirmeye devam ediyorum. Uzaktan seanslar normalde kişiyi avucumuzun içinde veya farklı bir biçimde imgeleyerek yapılır. Ciddi rahatsızlığı olan kişilerin bedenlerinde iyileştirme çalışması uzaktan daha iyi olduğunu fark ettim.

Bitkiler üzerinde testler

Bioenerji sadece insanlar değil hayvan ve bitkiler üzerinde de etkilidir. Bir çok solmak üzere olan çiçeği, ağacı yeniden canlandırmayı başardık. Yaptığım testler: Nohut, fasulye, çiçek, ağaç üzerindedir. Aynı ortamda aynı oranda bakım yapılan 2 farklı bitkiden sadece birine bioenerji uygulayarak aradaki farkı gözlemledim. Enerji çalışması yapılan bitki elbette daha gür ve çabuk büyüyordu. Bitki üzerindeki testler hala devam etmektedir.