SSS

Bioenerji
Sık Sorulan Sorular

Birden çok rahatsızlığım var her rahatsızlık için ayrı seans mı almalıyım?

Bioenerji seansları tek bir rahatsızlığa veya bölgeye yapılmaz. Bütün seanslarda tüm vücut tedavi edilir. Fiziksel, ruhsal veya zihinsel rahatsızlıkların tamamına çalışılır.

Benim "..." hastalığım var etki eder mi?

Fiziksel veya ruhsal fark etmeksizin tüm hastalıklara çalışırız. Gerçekçi yaklaşırız. Bazı hastalık türlerinde işe yaramadığını biliyoruz. Bazı kanser türleri, hepatit, bazı göz rahatsızlıkları, bazı tip diyabetler (1) hastalıklarında işe yaramayabilir. Onun dışında kalan bir çok hastalığı tedavi etmektedir. 

Para kazanamıyorum para çakramı açar mısınız?

Bolluk bereket çakrası kapalı olan kişilerin maddi sorun yaşadığı bilinir ve inanılır. Önemli olan buna odaklanmak yerine tüm vücudu bütünüyle saran enerji kanallarını açmak zaten kapalı olan bolluk bereket çakrasını da açacaktır. Özel bir çalışmaya gerek yok.

Kendimde negatif olup olmadığını nasıl anlarım?

Yorgunluk, halsizlik, sebepsiz ağrılar, psikolojik rahatsızlıklar, korkular, belirsizlik veya sık baş ağrısı gibi devam eden bir dizi belirtiler vardır. Kişiler genelde kendinde bir şey olmadığını yine de seans almak istediklerini söyler. Seans/seanslar sonucu kendindeki değişikliği fark ederek aslında rahatsızlık yaşadığı ve geçtiğini hisseder. Yıllarca aynı ruhsal durumu yaşadığı için bunun normal olduğunu düşünür bioenerji seansları bitene kadar.

Bioenerji cinlerle mi yapılıyor?

Bioenerji bilimsel temellere dayalıdır. Cinlerle (veya farklı varlıklarla) yapılması söz konusu değildir. Bu anlam nereden çıktığı net olarak bilinmemekle beraber bazı "cinci hoca" diye tabir edilen kişilerin "bioenerjistim" demesiyle yaygınlaşmıştır. Dünyaca ünlü bioenerji uzmanları bulunmaktadır hiç biri cinlerle yapıldığını savunmaz.

Hangi hastalığım olduğunu söyler misiniz?

Sistemin tamamını tararız. Çakralar, aura ve aura'nın çevrelediği alanı. Hissedebiliriz nerede sorun olduğunu. Fakat popüler olmak için falcılık gibi şeyler yapmayız. Tanı koymak bizim işimiz ve yetkimiz dahilinde bir mesele değil. Bu sebeple gerçek dışı tanı koyma işlemini yapmayız.

Benim enerjim yüksek bioenerji eğitimi alabilir miyim?

Bioenerjist veya bioenerji uzmanı olmak için içinizde istek olmalıdır. Yıllarca usta/çırak ilişkisi içinde yaşamanız, karşılık beklememeniz gerekir. Her eğitmen eğitmen değildir lütfen kendi sağlığınız ve çevrenizin sağlığı için dikkatli olun. Sadece takipçisi çok diye gittiğiniz eğitimler olabilir. Bunlar size sadece zarar getirir. Aile aktarımı ile ve uzman eğitmenlerce alınmalıdır eğitimler. 1 günlük eğitimle kimse bioenerji uzmanı olamaz. Para kazanma odaklı olanlar da olamazlar.

Kaç seans çalışıyorsunuz?

Kişinin tüm tıbbi bulgularını kendisinden dinledikten sonra karar verilmesi gereken bir süreçtir. Bazılarına 1 seans bazılarına 4 seans gerekir. Genelde erken şifa bularak tedaviyi bitiren kişiler olmaktadır. (Psikolojik rahatsızlıkların ağır olanlarına daha fazla seans gerekebilir.)

Kilo problemim var işe yarar mı?

Evet bu mümkün. Kişiyi önce tanımamız gerekiyor kiloya neden olan rahatsızlık varsa ona göre planlama yapılır. Çok yeme isteği, abur cubur isteği bir anda kesilen ayda 5 kiloya kadar veren kişiler vardır. Depresyon, stres gibi rahatsızlıklar geçtikçe fazla yeme isteği de kayboluyor iştah olması gereken düzeye geliyor. Kilo verme konusunda bir garanti sunmayız fakat yapılan çalışmalar bunu göstermektedir.

Bioenerji ile büyü bozma

Sizlerin "büyü" dediği bizim negatif enerji dediğimiz olgu seanslarla temizlenmektedir. Bilimsellikten uzak olan büyü bozma, büyü yapma işlemi bizler için mizahi bir durumdur sadece. İlla büyü var diyorsanız kendinizde biz negatifleri temizleriz siz büyü bozulduğuna inanabilirsiniz.

Farklı bir sorunuz mu var ?

Canlı destek veya sosyal medya hesaplarımızdan bile ulaşabilir istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Negatif enerji temizliği

Hiç bir rahatsızlığınız olmasa bile tüm insanların "Negatif" enerji birikiminin boşaltılması gerekir.

Çakra Açma

Kapalı (blokajlı) çakralar doğru enerji akışını engeller. Seanslar bu dengeyi yerine getirir olması gerektiği şekilde düzenler.

Bioenerji ile tedavi

Bilinen bir çok hastalığı tedavi eden bu yöntem uzman kişilerce ve doğru şekilde yapılmalıdır. Tedavi edilen rahatsızlıkları öğrenmek için tıklayınız.

Uzaktan şifa

Uzaktan yapılan seanslar yakından yapılanla etkisi aynıdır. Bu nedenle kişilerin evlerinde uzanırken iyileşmesi mümkündür.