Genel

Bioenerji İle Kilo Verilir mi?

bioenerji ile zayıflamayı araştıran kişiler için görsel

Fazla Kilolarınızdan Kurtulabilirsiniz

Kilo verme süreci her birey için farklıdır ve birçok insan, kilo vermenin doğal yöntemlerini araştırırken bioenerji gibi alternatif terapileri de keşfetmektedir. Eğer her yolu denemişseniz ve yine de kilo veremiyorsanız enerjetik[1] anlamda bir sorun olabilir.

Bioenerji uygulama işleminde kişiye negatiflerinden arınarak pozitif enerji yüklemesi yapılır. Bu işleme bioenerji seansı denilir. (Bioenerji hakkında daha kapsamlı bilgi için bioenerji nedir sayfasını ziyaret ediniz)

Seans yapıldığında kiloya (istenmeyen) neden olan vücut fonksiyonlarındaki rahatsızlık giderilir. Sorun giderildikten sonra kişi normal yeme düzenine geçer. Aşırı yeme, doymama hissi gider. Kiloya neden olan rahatsızlıklar[2] iyileştiğinde kilo vermeye başlanır. Bir çok seans sonrası bioenerji yaptıran kişilerin yorumlarında gördüğümüz kadarıyla iştah normal düzeye gelme ve kilo verme işlemi gerçekleştiğini bilmekteyiz.

 

 

 

bioenerji dünya dışı

Kilo verme sürecini hızlandırır. Kronik stresi iyileştirdiği için artık stres altında hissetmeyecek ve daha az yeme ihtiyacı duyacaksınız. Aynı şekilde depresyonda olabilirsiniz. Bu nedenle depresyon bioenerji / biyoenerji (parapsikoloji) seanslarıyla iyileştiği için aşırı yemek veya kolay yemek (Hazır yemek, çikolata, gofret, cips ve diğer atıştırmalıklar) olan yiyeceklerden uzak duracaksınız. 

Sonuç olarak:
Bioenerji ile kilo vermek mümkün. 

[1] Metafizik veya spiritüel anlamda enerji: Bazı bağlamlarda, “enerjetik” terimi metafizik veya spiritüel anlamlarda kullanılır. Bu bağlamda, enerji, vücudun veya evrenin içsel yaşam kuvveti veya ruhani gücü olarak algılanabilir.
[2] Kiloya neden olan bazı hastalıklar: tiroid bozuklukları, kronik stres, hormonal dengesizlikler ve polikistik over sendromu gibi metabolik problemlerdir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir