bioenerji nedir

İçindekiler

Bioenerji nedir? Nasıl Yapılır?

Bioenerji hakkında bilgiler:

Günümüzün popüler tedavi yöntemi bioenerji nedir? Herkesin karşısına çıkabilir. Bu nedenle önce bilgi vermek ve konuya bilimsel yaklaşmak gerekir. (Konu hakkında detaylı bilgi içermektedir)

Yüce yaratıcının kozmik enerjisi (yaşam enerjisi) olarak bilinmektedir. Evrende sonsuz olarak bulunmaktadır. Bioenerji uzmanı[1]: Bu enerjiyi doğru, kurallı ve bilinçli olarak aktaran kişidir. Bioenerji, yoğunlaştırılarak terapi yapan kişinin bedeninde toplanır ve aktarılır. Kişi kendi enerjisini aktarmaması için bir çeşit kurallar olduğuna inanılır.

Binlerce yıldır tedavi yöntemi olarak kullanılır. Bioenerji şifasına inanmayan bir çok kişi bulunuyor bunun nedeni ise bilimsel olarak kanıtlanmadığını düşünmektir.

bioenerji dünya dışı
uzaktan bioenerji yapyıranlar

Nasıl inanacağım?

Genelde rahatsızlığı ilk seansta geçen kişiler daha çabuk kabulleniyor bu durumu. Seans sonrası gelen yolumlar:

  • “Bu nasıl oldu”
  • “Siz ne yaptınız bana böyle”
  • “Yıllardır çekiyordum ben bunu”
  • “Bu mucize herkese söylemem gerek sizi”

şeklinde geri dönüşler çok duyarız. Bioenerji şifası inancın ötesindedir. Hissetmekten ve bilmekten geçer. İnanmayanlar için pek uğraş vermeyiz ama mutlaka bu deneyimi yaşamasını tavsiye ederiz.
Sonucu maddi bir çıkara dayalı bir çok astrolog, aile dizimi, bioenerjist, reiki, nümeroloji fal gibi çoğu gerçek dışı olan bilgilerle büyük kitlelere hitap eden kişiler mevcut. Bizleri bu kişilerle karıştırmayınız. Belki 4 seansta geçecek olan rahatsızlığı bu kişilerce suistimal edildiği için inanmıyor ve şifaya ulaşamıyor olabilir.

Yıllarca yaşadığı psikolojik veya fiziki rahatsızlığı olan kişiler olabiliyor. Bu sürekli devam eden ağrılar, cilt sorunları, cinsel sorunlar veya daha farklı psikolojik sorunlar[2] (uykusuzluk, panik atak, depresyon) olabilir. Seanslardan sonra bunların geçtiğini gören kişiler; inanmadın ötesine geçerek bizden daha çok savunabiliyor bu ilmi. Bioenerji kanıtlandı mı? gibi sorular görebiliyoruz kirlian fotoğrafçılığını araştırmakla başlayabilirsiniz.

Hangi hastalıklar için?

İnsan vücudu kendini iyileştirebilir; bu tüm canlılar için geçerlidir. O kadar çok çevresel negatifler[3] var ki canlı yaşamı olumsuz etkilenmesi normaldir. Kişisel negatif ve çevresel negatifler hastalığa neden olabilir. Bioenerji tek bir hastalığa çalışmaz, bütüncül (holistic) şifa tekniği kullanılarak yapılan seasnlar tüm hücreleri ve atomları harekete geçirir ve yenilenmeye başlar. Bir kaç hastalık dışında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Bioenerji uzmanı nedir? Nasıl olunur?

“Herkes bioenerji uzmanı veya eğitmeni değildir” Sadece kendini şifaya adamış kişilerle çalışın. Yaşam enerjisini hissederek aktaran kişilerdir. İnsan aurasını ölçebilen, kapalı olan çakraları hissedebilen ve aktif eden kişilerdir. Negatif enerjiyi hissederler buna göre çalışma yaparlar. Gerçek dışı tüm bilgileri reddeder. Bilimsel ve kanıta dayalı olarak bioenerji seansları yapan kişilerdir.

Ataların mirası önemlidir! Ailede şifacılık üzerine bilinen büyükleriniz varsa işiniz daha kolaydır. El alma, olumlama, inisiyasyon(inisiye) gibi durumları tamamlamış, kendini doğaya, insana, hayvana, bitkilere ve bir cümle börtü böceğe adamış kişilerdir.

Uzaktan bioenerji seansı nasıl yapılır?

Yakından yapılan seansla – uzaktan yapılanın (etki olarak) hiç bir farkı yoktur. İmgeleme, tasavvur etme, hayal kurma anlamını taşıyan uzaktan terapiler yapılabilmektedir. Kişi belirtilen saatte gözlerini kapatarak, ellerini ve ayaklarını bağlamadan uzanmasını isteriz. Hepsi bu kadar. Sonra kainatın muazzam enerjisini aktarırız. Bir fotoğraf bazen de görüntülü arama şeklinde gerçekleşebilir. Bu değişkendir kişinin sağlık durumuna göre. Ayrıca uzaktan bioenerji seansı yaptıranların [4] yorumlarını görebilirsiniz.

 

Hedefimiz: İnsanların hayatlarını somut ve sürdürülebilir bir şekilde iyileştirmek.

 

Comment (1)

  1. Ayşegül duran
    Şubat 25, 2024 Yanıtla

    İyi ki sizi tanımışım ben de inanmıyordum benim yıllardır devam eden ayak ağrımı nasıl geçirdiniz hala şaşırıyorum çok teşekkür ederim. İlk seans 40 dakika sürdü ertesi gün hafiflemişti ağrısı o akşam yine bir seans yapıldı 20 dakika kadar. Ertesi gün sanki başka biri olarak uyandım sadece ağrım değil artık daha fazla mutluluk duyuyorum hayattan onur hocama çok minnettarım 🙏

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir